Тренерки - код 887 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37644-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Фустан - код 1156 - путер зелена
  Фустан - код 1156 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00
 5. Блуза - код 11499 - светло сина
  Блуза - код 11499 - светло сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 243 - пудра
  Блуза - код 243 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 1060 - црна
  Блуза - код 1060 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 8861 - сиво
  Блуза - код 8861 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 324 - пудра
  Фустан - код 324 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71