Тренерки - код 909 - бела

Нема на залиха
SKU
41182
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Тренерки - код 4050 - 2
  Тренерки - код 4050 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 3. Блуза - код 394
  Блуза - код 394
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Кратки панталони - код 7171 - шарена
  Кратки панталони - код 7171 - шарена
  MKD 754,00
 5. Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Блуза - код 4173 - бела
  Блуза - код 4173 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Тренерки - код 1777 - темно сина
  Тренерки - код 1777 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 10. Маица - код 3024 - 1 - црна
  Маица - код 3024 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71