Тренерки - код 909 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
40772
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 11636 - светло сина
  Тренерки - код 11636 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Дамски комплект къс топ и панталонки в черно - код 0851
  Комплет - код 0851 - 5 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 9989 - жолта
  Блуза - код 9989 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тениска в бяло с ефектен принт - код 933
  Маица - код 933 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 2704 - бело
  Фустан - код 2704 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Елек - код 1368 - 1
  Елек - код 1368 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Къса дамска блуза рипс в оранжево - код 1271
  Блуза - код 1271 - портокалова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 1257 - бела
  Фустан - код 1257 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71