Тренерки - код 909 - светло сива

Нема на залиха
SKU
40771
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2049 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 2049 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски гащеризон по тялото в цвят капучино - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски топ в бяло с анимация - код 2328
  Топ - код 2328 - 2 - бело
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в бяло - код 3432 - гръб
  Топ - код 3432 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комплет - код 3136 - 1
  Комплет - код 3136 - 1
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Блуза - код 2133 - капучино
  Блуза - код 2133 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Туника - код 0672 - бело
  Туника - код 0672 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 11725 - црна
  Фустан - код 11725 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Бяла тениска с ефектен принт - код 1531
  Маица - код 1531 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71