Тренерки - код 918 - 1 - розова

Нема на залиха
SKU
38125-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 8777 - шарена
  Комплет - код 8777 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Јакна - код 215 - 3 - сина
  Јакна - код 215 - 3 - сина
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 4.030,71
 3. Фустан - код 976 - црна
  Фустан - код 976 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Комбинезон - код 7000 - светло виолетова
  Комбинезон - код 7000 - светло виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 414 - 1 - црна
  Фустан - код 414 - 1 - црна
  Special Price MKD 1.276,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
 6. Фустан - код 5666 - тиркизна
  Фустан - код 5666 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 9906 - зелена
  Блуза - код 9906 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 0907 - пудра
  Блуза - код 0907 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Јакна - код 888 - црвена
  Јакна - код 888 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Панталони - код 2192 - 2 - кремова
  Панталони - код 2192 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71