Тренерки - код 918 - 2 - светло сива

Нема на залиха
SKU
38130-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски гащеризон по тялото в цвят капучино - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 1653 - 3
  Блуза - код 1653 - 3
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Маица - код 4123 - светло сина
  Маица - код 4123 - светло сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Тренерки - код 1236
  Тренерки - код 1236
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамски комплект блуза и панталон в бежово - код 6567
  Комплет - код 6567 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Сукња - код 11730 - црна
  Сукња - код 11730 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 11755 - црна
  Блуза - код 11755 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71