Тренерки - код 918 - 3 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38135-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5611 - капучино
  Комплет - код 5611 - капучино
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Комплет - код 5588 - портокалова
  Комплет - код 5588 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 4. Кошула - код 405 - борда
  Кошула - код 405 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Кардиган - код 2124 - кафеава
  Кардиган - код 2124 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 7. Јакна - код 9461 - црна
  Јакна - код 9461 - црна
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 8. Блуза - код 3464 - розова
  Блуза - код 3464 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 625 - виолетова
  Фустан - код 625 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 6619 - небесно сина
  Фустан - код 6619 - небесно сина
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71