Тренерки - код 918 - 4 - окер

Нема на залиха
SKU
38140-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8257 - зелена
  Фустан - код 8257 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комбинезон - код 7177 - небесно сина
  Комбинезон - код 7177 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Тренерки-долен дел - код 2421 - 2 - бело
  Тренерки-долен дел - код 2421 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Спортски комплет - код 4163 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 4163 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 10. Блуза - код 2190 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 2190 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71