-41%

Туника - код 143 - бело

Нема на залиха
SKU
341836
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в тъмнозелено рипс - код 6118
  Купачи - код 6118 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Фустан - код 2660 - виолетова
  Фустан - код 2660 - виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Комбинезон - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Изчистен дамски топ в тъмносиньо - код 6855
  Топ - код 6855
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71