-41%

Туника - код 143 - розова

Нема на залиха
SKU
341791
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2625
  Тренерки - код 2625
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски бански в светлолилаво - код 6168
  Купачи - код 6168 - 7
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 4. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Фустан - код 2591 - 3 - виолетова
  Фустан - код 2591 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Eкстравагантен дамски топ с едно рамо в бяло - код 11550
  Топ - код 11550 - бела
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Атрактивно дамско боди в бяло - код 2678
  Боди - код 2678 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 10122 - виолетова
  Фустан - код 10122 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Топ - код 11772 - црна
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71