Ново -38%

Туника - код 5559 - црна

На залиха
SKU
338776
-38%
Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 5517 - розова
  Кардиган - код 5517 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комбинезон - код 0902 - пудра
  Комбинезон - код 0902 - пудра
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 3. Комплет - код 3334 - борда
  Комплет - код 3334 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 8027 - борда
  Блуза - код 8027 - борда
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 5. Фустан - код 7049 - темно виолетова
  Фустан - код 7049 - темно виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 551 - црвена
  Фустан - код 551 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Маица - код 4088 - 3 - розова
  Маица - код 4088 - 3 - розова
  Најниско ден 434,71
 8. Фустан - код 3323 - борда
  Фустан - код 3323 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кошула - код 4646 - црвена
  Кошула - код 4646 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 1104 - темно сина
  Фустан - код 1104 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71