-26%

Туника - код 9044 - бело

Нема на залиха
SKU
343771
-26%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 20 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 1235 - црна
  Спортски комплет - код 1235 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Дамски топ рипс в лилаво - код 4602
  Топ - код 4602 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска рипс в бяло с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 1737 - окер
  Фустан - код 1737 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2149 - виолетова
  Фустан - код 2149 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 6899 - жолта
  Комплет - код 6899 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комплет - код 1266
  Комплет - код 1266
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Атрактивно дамско боди в жълто - код 2678
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71