-39%

Туника - код 997 - 1 - кафеава

На залиха
SKU
338821-c
-39%
ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 835 - путер зелена
  Фустан - код 835 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 6619 - окер
  Фустан - код 6619 - окер
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Сако - код 6131 - црна
  Сако - код 6131 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 0382 - капучино
  Блуза - код 0382 - капучино
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Фустан - код 958 - кафеава
  Фустан - код 958 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Хеланки - код 8078 - црна
  Хеланки - код 8078 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 1140 - бело
  Фустан - код 1140 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Панталони - код 5040 - црна
  Панталони - код 5040 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Фустан - код 2977 - небесно сина
  Фустан - код 2977 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71