Туника - код 997 - 2 - сиво

Нема на залиха
SKU
338866-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна риза в жълто - код 8842
  Кошула - код 8842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1458 - сина
  Фустан - код 1458 - сина
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Сукња - код 1014 - бело
  Сукња - код 1014 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 11970 - бело
  Маица - код 11970 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 1560 - црна
  Маица - код 1560 - црна
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Маица - код 4078 - сиво
  Маица - код 4078 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в цвят капучино - код 1086
  Комплет - код 1086 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Елегантен дамски топ в лилаво - код 6874
  Топ - код 6874 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71