-39%

Туника - код 997 - 3 - корали

На залиха
SKU
338881-c
-39%
MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Корали

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Кокетна плисирана пола в светлосиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 11723
  Топ - код 11723
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Комбинезон - код 7177 - црна
  Комбинезон - код 7177 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Къс дамски топ в цвят мента - код 2967
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Маица - код 2438 - 1 - бело
  Маица - код 2438 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 11708 - бело
  Маица - код 11708 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71