-39%

Туника - код 997 - 4 - црна

На залиха
SKU
338956-c
-39%
ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6140 - розова
  Фустан - код 6140 - розова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Фустан - код 5467 - црна
  Фустан - код 5467 - црна
  Special Price ден 1.188,71 Регуларна цена ден 1.768,71
 3. Фустан - код 8866 - 3 - шарена
  Фустан - код 8866 - 3 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 5454 - 6 - шарена
  Фустан - код 5454 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Тренерки - код 276 - црна
  Тренерки - код 276 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Фустан - код 4488 - виолетова
  Фустан - код 4488 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комбинезон - код 612 - бело
  Комбинезон - код 612 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 8366 - 4 - шарена
  Фустан - код 8366 - 4 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Маица - код 3586 - црна
  Маица - код 3586 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 10. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price ден 1.681,71 Регуларна цена ден 2.261,71