-39%

Туника - код 997 - црна

Нема на залиха
SKU
338746
-39%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 0798 - црна
  Туника - код 0798 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Туника - код 992 - црна
  Туника - код 992 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Туника - код 5511 - црна
  Туника - код 5511 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0810
  Фустан - код 0810
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 4175 - црна
  Блуза - код 4175 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 3464 - виолетова
  Блуза - код 3464 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фармерки - код 9169 - 1 - црна
  Фармерки - код 9169 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 6. Туника - код 5511 - црна
  Туника - код 5511 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Фармерки - код 4184 - 1 - темно сива
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Фустан - код 2129
  Фустан - код 2129
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4948 - кремова
  Блуза - код 4948 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71