-39%

Туника - код 997 - кафеава

Нема на залиха
SKU
338716
-39%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски дънки по тялото в светлосиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски гащеризон рипс в бежово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Тренерки - код 2625 - розова
  Тренерки - код 2625 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Свободен дамски комплект потник и панталон в цвят пудра - код 6929
  Комплет - код 6929 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комбинезон - код 11947 - розова
  Комбинезон - код 11947 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски бански в бяло - код 2709
  Купачи - код 2709 - 4 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2203
  Фустан - код 2203
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Пола с атрактивен десен на точки - код 8571 - 1
  Сукња - код 8571 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Код 2592 - 3 - црвена
  Код 2592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71