-39%

Туника - код 997 - корали

Нема на залиха
SKU
338761
-39%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Корали

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тренерки - код 1556 - 1 - корали
  Тренерки - код 1556 - 1 - корали
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 4205 - црна
  Блуза - код 4205 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 9597 - кафеава
  Фустан - код 9597 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1188 - розова
  Фустан - код 1188 - розова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Блуза - код 5766 - 2 - бело
  Блуза - код 5766 - 2 - бело
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Блуза - код 8989 - борда
  Блуза - код 8989 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комбинезон - код 2137 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2137 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 409 - светло сина
  Фустан - код 409 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71