Туника - код 813

Нема на залиха
SKU
38417
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 11730 - пудра
  Сукња - код 11730 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски топ с дантела в жълто - код 2965
  Топ - код 2965 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Спортски комплет - код 11584
  Спортски комплет - код 11584
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Спортски комплет - код 3733 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 3733 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Тренерки - код 1361 - 3
  Тренерки - код 1361 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Панталони - код 2985 - бело
  Панталони - код 2985 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71