-50%

Дуксер - код 125 - борда

Нема на залиха
SKU
340276
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6868 - ментол
  Фустан - код 6868 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комплет - код 752 - небесно сина
  Комплет - код 752 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 1317 - небесно сина
  Фустан - код 1317 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Кратки панталони - код 4747 - ментол
  Кратки панталони - код 4747 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71
 5. Топ - код 4022 - црна
  Топ - код 4022 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Маица - код 982 - светло сина
  Маица - код 982 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 0508 - светло сина
  Фустан - код 0508 - светло сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Кардиган - код 4412 - бело
  Кардиган - код 4412 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 7470 - ментол
  Фустан - код 7470 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 835 - црвена
  Фустан - код 835 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71