Ново -50%

Дуксер - код 125 - црна

Нема на залиха
SKU
340201
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 455 - розова
  Спортски комплет - код 455 - розова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 953 - окер
  Фустан - код 953 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Тренерки - код 9866 - борда
  Тренерки - код 9866 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Кошула - код 6148 - пудра
  Кошула - код 6148 - пудра
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 6611 - шарена
  Фустан - код 6611 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Топ - код 876 - светло сина
  Топ - код 876 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Фустан - код 9028 - црвена
  Фустан - код 9028 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Комплет - код 752 - црна
  Комплет - код 752 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Палто - код 1918 - путер зелена
  Палто - код 1918 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71