-50%

Дуксер - код 125 - капучино

На залиха
SKU
344056
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 660 - црвена
  Фустан - код 660 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 635 - путер зелена
  Фустан - код 635 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 8689 - пудра
  Блуза - код 8689 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 2050 - окер
  Фустан - код 2050 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комплет - код 1511 - тиркизна
  Комплет - код 1511 - тиркизна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кардиган - код 848
  Кардиган - код 848
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Код CF226-17 - капучино
  Код CF226-17 - капучино
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Туника - код 1310 - бело
  Туника - код 1310 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 611 - темно виолетова
  Фустан - код 611 - темно виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 896 - виолетова
  Блуза - код 896 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71