-50%

Дуксер - код 125 - путер зелена

На залиха
SKU
340261
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 186 - путер зелена
  Дуксер - код 186 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Дуксер - код 186 - зелена
  Дуксер - код 186 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 7077 - сиво
  Блуза - код 7077 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 635 - небесно сина
  Фустан - код 635 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Кардиган - код 5517
  Кардиган - код 5517
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Јакна - код 888 - кафеава
  Јакна - код 888 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Маица - код 206 - темно сина
  Маица - код 206 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 228 - небесно сина
  Фустан - код 228 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Тренерки - код 9866 - кафеава
  Тренерки - код 9866 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Фустан - код 6681 - виолетова
  Фустан - код 6681 - виолетова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Блуза - код 2219 - бело
  Блуза - код 2219 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 311 - жолта
  Фустан - код 311 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.449,71