Ново -50%

Дуксер - код 125 - сиво

На залиха
SKU
340306
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 0305 - виолетова
  Кардиган - код 0305 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Блуза - код 5154 - црна
  Блуза - код 5154 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 7768 - бело
  Фустан - код 7768 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комплет - код 3985 - црна
  Комплет - код 3985 - црна
  Special Price ден 1.188,71 Регуларна цена ден 2.348,71
 5. Фустан - код 1317 - борда
  Фустан - код 1317 - борда
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 6. Блуза - код 7771 - црна
  Блуза - код 7771 - црна
  Special Price ден 405,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 7. Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Кошула - код 5252 - 1 - шарена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Јакна - код 7070 - розова
  Јакна - код 7070 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Комплет - код 729 - бела
  Комплет - код 729 - бела
  Најниско ден 696,00 Регуларна цена ден 1.624,00
 10. Фустан - код 884 - бела
  Фустан - код 884 - бела
  Special Price ден 1.218,00 Регуларна цена ден 1.798,00