Јакна - код 145 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
319-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Дънкови панталонки с копчета в светлосиньо - код 4308
  Кратки панталони - код 4308 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 6369 - сиво
  Маица - код 6369 - сиво
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Комбинезон - код 7701 - црвена
  Комбинезон - код 7701 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 1745 - бела
  Маица - код 1745 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Тренерки - код 5652 - 2
  Тренерки - код 5652 - 2
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Ефектен къс топ потник рипс в светлосиньо- код 5023
  Топ - код 5023
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Топ - код 11693 - бело
  Топ - код 11693 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 11922 - пудра
  Фустан - код 11922 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Бански комплект в две части с връзки в цвят мента - код 2671
  Купачи - код 2671 - 7 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71