-30%

Комбинезон - код 418 - розова

Нема на залиха
SKU
121
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 565 - розова
  Комбинезон - код 565 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Кардиган - код 7823 - розова
  Кардиган - код 7823 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 3991 - окер
  Блуза - код 3991 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 9601 - темно сина
  Фустан - код 9601 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Палто - код 1615 - жолта
  Палто - код 1615 - жолта
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 5. Маица - код 3567 - розова
  Маица - код 3567 - розова
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Код B73 - кафеава
  Код B73 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Тренерки - код 1777 - борда
  Тренерки - код 1777 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Код LS589 - темно сина
  Код LS589 - темно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Фустан - код 785 - зелена
  Фустан - код 785 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71