-41%

Блуза - код 797 - бела

Нема на залиха
SKU
230
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 675 - жолта
  Фустан - код 675 - жолта
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Фустан - код 0502 - кафеава
  Фустан - код 0502 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комбинезон - код 7879 - светло сина
  Комбинезон - код 7879 - светло сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 5535 - бело
  Фустан - код 5535 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Код JZ-1901 - ментол
  Код JZ-1901 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Кардиган - код 2278 - пудра
  Кардиган - код 2278 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Сако - код 834 - небесно сина
  Сако - код 834 - небесно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Фармерки - код 3408 - 2 - црна
  Фармерки - код 3408 - 2 - црна
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Маица - код 320 - црна
  Маица - код 320 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Маица - код 530 - неон жолта
  Маица - код 530 - неон жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71