Ново -20%

Елек - код 1719 - црна

На залиха
SKU
370006
-20%
Special Price ден 2.261,71 Регуларна цена ден 2.841,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0907 - црвена
  Блуза - код 0907 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 2255 - бело
  Фустан - код 2255 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 7077 - розова
  Блуза - код 7077 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Код D8507 - кафеава
  Код D8507 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 6030 - окер
  Блуза - код 6030 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Маица - код 5579 - бело
  Маица - код 5579 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 8. Палто - код 3435 - борда
  Палто - код 3435 - борда
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Блуза - код 9906 - розова
  Блуза - код 9906 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Палто - код 423 - розова
  Палто - код 423 - розова
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71