Ново -20%

Елек - код 1719 - кремова

На залиха
SKU
370066
-20%
Special Price ден 2.261,71 Регуларна цена ден 2.841,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4171 - окер
  Блуза - код 4171 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Комбинезон - код 9844 - циклама
  Комбинезон - код 9844 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комбинезон - код 2628 - црвена
  Комбинезон - код 2628 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Кардиган - код 6263 - розова
  Кардиган - код 6263 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 8586 - окер
  Фустан - код 8586 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 837 - црна
  Фустан - код 837 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 745 - небесно сина
  Фустан - код 745 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 6619 - црна
  Фустан - код 6619 - црна
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 9. Фустан - код 974 - окер
  Фустан - код 974 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Кардиган - код 922 - кафеава
  Кардиган - код 922 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71