Ново -20%

Елек - код 1719 - розова

На залиха
SKU
370051
-20%
Special Price ден 2.261,71 Регуларна цена ден 2.841,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код YF9237 - 1 - црна
  Код YF9237 - 1 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комплет - код 9414 - бело
  Комплет - код 9414 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 8051 - розова
  Блуза - код 8051 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Блуза - код 904 - розова
  Блуза - код 904 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 970 - небесно сина
  Блуза - код 970 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Блуза - код 280
  Блуза - код 280
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 986,00
 8. Маица - код 287 - бела
  Маица - код 287 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Панталони - код 5052 - тиркизна
  Панталони - код 5052 - тиркизна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 7011 - бело
  Фустан - код 7011 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71