-26%

Елек - код 770 - розова

Нема на залиха
SKU
4355
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 3066 - црвена
  Спортски комплет - код 3066 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 8353 - црна
  Блуза - код 8353 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 3433 - црна
  Фустан - код 3433 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Маица - код 3112 - розова
  Маица - код 3112 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2595 - пудра
  Фустан - код 2595 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Фустан - код 5889 - бело
  Фустан - код 5889 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код B94 - црвена
  Код B94 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.565,71