Елек - код 770 - сиво

Нема на залиха
SKU
4353-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Код Р120 - црна
  Код Р120 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 681 - црна
  Фустан - код 681 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 7356
  Фустан - код 7356
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Туника - код 1191 - сиво
  Туника - код 1191 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 2214 - циклама
  Блуза - код 2214 - циклама
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Комбинезон - код 612 - црвена
  Комбинезон - код 612 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 1510 - небесно сина
  Фустан - код 1510 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Сако - код 1980 - темно сина
  Сако - код 1980 - темно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71