-44%

Фармерки - код 3596 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
61015
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3513 - бела
  Маица - код 3513 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Кошула - код 013 - зелена
  Кошула - код 013 - зелена
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 3. Фустан - код 966 - црвена
  Фустан - код 966 - црвена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 4. Фармерки - код 2854 - 2 - црна
  Фармерки - код 2854 - 2 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.885,00
 5. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Комбинезон - код 773 - ментол
  Комбинезон - код 773 - ментол
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фармерки - код 3409 - 2 - црна
  Фармерки - код 3409 - 2 - црна
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Блуза - код 378 - бела
  Блуза - код 378 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Јакна - код 6051 - 1 - пудра
  Јакна - код 6051 - 1 - пудра
  Најниско ден 1.102,00 Регуларна цена ден 3.132,00
 10. Блуза - код 3470 - борда
  Блуза - код 3470 - борда
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71