Ново -46%

Фустан - код 0060 - бело

На залиха
SKU
365596
-46%
Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6650 - окер
  Блуза - код 6650 - окер
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 5641 - ментол
  Блуза - код 5641 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Комплет - код 5588 - зелена
  Комплет - код 5588 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 5151 - путер зелена
  Блуза - код 5151 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 1230 - темно сина
  Фустан - код 1230 - темно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Фустан - код 2428 - темно сина
  Фустан - код 2428 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Кардиган - код 6532 - бела
  Кардиган - код 6532 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Код NH2816 - портокалова
  Код NH2816 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Фустан - код 8810 - виолетова
  Фустан - код 8810 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Палто - код 3839 - путер зелена
  Палто - код 3839 - путер зелена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71