Ново -46%

Фустан - код 0060 - небесно сина

На залиха
SKU
365566
-46%
Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 132 - небесно сина
  Фустан - код 132 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 6643 - небесно сина
  Фустан - код 6643 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 2909 - небесно сина
  Фустан - код 2909 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 883 - небесно сина
  Фустан - код 883 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 8102 - небесно сина
  Фустан - код 8102 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Слични производи
 1. Парео - код 5022 - 1 - црна
  Парео - код 5022 - 1 - црна
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Блуза - код 5154 - зелена
  Блуза - код 5154 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 956 - розова
  Фустан - код 956 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 346 - бела
  Фустан - код 346 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Тренерки - код 8186 - розова
  Тренерки - код 8186 - розова
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 6. Блуза - код 9906 - розова
  Блуза - код 9906 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Код NH2818 - окер
  Код NH2818 - окер
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Џемпер - код 9087 - виолетова
  Џемпер - код 9087 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Кардиган - код 1691 - кремова
  Кардиган - код 1691 - кремова
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 10. Кардиган - код 7002 - 1 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71