Ново -46%

Фустан - код 0060 - окер

Нема на залиха
SKU
365581
-46%
Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 149 - окер
  Фустан - код 149 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 6457 - окер
  Фустан - код 6457 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 0366 - окер
  Фустан - код 0366 - окер
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 4. Фустан - код 1197 - окер
  Фустан - код 1197 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 6643 - окер
  Фустан - код 6643 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Слични производи
 1. Код DM-13 - црна
  Код DM-13 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 778 - црвена
  Фустан - код 778 - црвена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Фустан - код 8582 - бело
  Фустан - код 8582 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Комплет - код 5599 - бело
  Комплет - код 5599 - бело
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 1718 - розова
  Фустан - код 1718 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Палто - код 3839 - борда
  Палто - код 3839 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price ден 1.681,71 Регуларна цена ден 2.261,71
 8. Код YX6824 - розова
  Код YX6824 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Комплет - код 9960 - бело
  Комплет - код 9960 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 10. Фустан - код 772 - путер зелена
  Фустан - код 772 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71