Ново -46%

Фустан - код 0060 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
365551
-46%
Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4146 - путер зелена
  Фустан - код 4146 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 5856 - зелена
  Фустан - код 5856 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 0707 - путер зелена
  Фустан - код 0707 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Фустан - код 8866 - 2 - шарена
  Фустан - код 8866 - 2 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 132 - путер зелена
  Фустан - код 132 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8384 - темно сина
  Фустан - код 8384 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 956 - окер
  Фустан - код 956 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 294 - борда
  Блуза - код 294 - борда
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Фустан - код 940 - виолетова
  Фустан - код 940 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 5. Јакна - код 887 - кафеава
  Јакна - код 887 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Фустан - код 7791 - бело
  Фустан - код 7791 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 7768 - зелена
  Фустан - код 7768 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Дамска блуза в бяло - код 6561
  Дамска блуза в бяло - код 6561
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 9994 - бело
  Фустан - код 9994 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 6323 - небесно сина
  Блуза - код 6323 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71