Ново -40%

Фустан - код 1317 - борда

На залиха
SKU
338611
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 9960 - зелена
  Комплет - код 9960 - зелена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Сако - код 949 - неон зелена
  Сако - код 949 - неон зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Комплет - код 2205 - сина
  Комплет - код 2205 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 4419 - црвена
  Блуза - код 4419 - црвена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 5. Блуза - код 6674 - кремова
  Блуза - код 6674 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Кардиган - код 2278 - црна
  Кардиган - код 2278 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 5154 - розова
  Блуза - код 5154 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Код OY1206 - жолта
  Код OY1206 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код HS8105 - портокалова
  Код HS8105 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Кошула - код 9032 - бело
  Кошула - код 9032 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71