Ново -40%

Фустан - код 1317 - црна

На залиха
SKU
338596
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8855 - жолта
  Фустан - код 8855 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Блуза - код 5452 - тиркизна
  Блуза - код 5452 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 619 - сиво
  Фустан - код 619 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Блуза - код 6650 - светло сина
  Блуза - код 6650 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Туника - код 3686 - 4 - црна
  Туника - код 3686 - 4 - црна
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 0907 - светло сина
  Блуза - код 0907 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Код LS591 - сиво
  Код LS591 - сиво
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Фустан - код 3323 - црна
  Фустан - код 3323 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 6455 - црвена
  Блуза - код 6455 - црвена
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 10. Блуза - код 6109 - шарена
  Блуза - код 6109 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71