Ново -40%

Фустан - код 1317 - ментол

На залиха
SKU
338566
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 848 - бело
  Кардиган - код 848 - бело
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Блуза - код 9867 - зелена
  Блуза - код 9867 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 7470 - розова
  Фустан - код 7470 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Кошула - код 405 - борда
  Кошула - код 405 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Купачи - код 734 - црна
  Купачи - код 734 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Код LS543 - кремова
  Код LS543 - кремова
  Special Price ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 7. Фустан - код 9028 - путер зелена
  Фустан - код 9028 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Парео - код 4148 - црна
  Парео - код 4148 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Код YF - D2025 - кремова
  Код YF - D2025 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Кошула - код 5081 - путер зелена
  Кошула - код 5081 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71