Ново -40%

Фустан - код 1317 - небесно сина

На залиха
SKU
338536
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3071 - окер
  Фустан - код 3071 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 742 - небесно сина
  Фустан - код 742 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Код AC-1013 - портокалова
  Код AC-1013 - портокалова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Блуза - код 790 - небесно сина
  Блуза - код 790 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 832 - окер
  Блуза - код 832 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Кошула - код 8050 - розова
  Кошула - код 8050 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 0588 - бело
  Фустан - код 0588 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71