Ново -40%

Фустан - код 1317 - окер

На залиха
SKU
338551
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3546 - црна
  Маица - код 3546 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Јакна - код 4033 - путер зелена
  Јакна - код 4033 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Код NH2862 - сиво
  Код NH2862 - сиво
  Special Price ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 5. Фустан - код 0209 - светло виолетова
  Фустан - код 0209 - светло виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Комбинезон - код 204 - розова
  Комбинезон - код 204 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Код D8507 - црвена
  Код D8507 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код AC-1027 - жолта
  Код AC-1027 - жолта
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 10. Код AC1001 - ментол
  Код AC1001 - ментол
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71