Ново -40%

Фустан - код 1317 - путер зелена

На залиха
SKU
338521
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1022 - окер
  Код AC-1022 - окер
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 2. Маица - код 0589 - светло сина
  Маица - код 0589 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Фустан - код 8810 - кремова
  Фустан - код 8810 - кремова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код YX6824 - златно
  Код YX6824 - златно
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 322 - црна
  Фустан - код 322 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 029 - пудра
  Фустан - код 029 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 912 - црна
  Блуза - код 912 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 0028 - светло сина
  Комплет - код 0028 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код LS563 - црна
  Код LS563 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Фустан - код 7470 - црна
  Фустан - код 7470 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71