Ново -40%

Фустан - код 1317

На залиха
SKU
338581
-40%
Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код H - 9029 - 1 - шарена
  Код H - 9029 - 1 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Кардиган - код 781 - виолетова
  Кардиган - код 781 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 0907 - виолетова
  Блуза - код 0907 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 1162 - кремова
  Блуза - код 1162 - кремова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 753,71
 6. Кошула - код 653 - црна
  Кошула - код 653 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Комбинезон - код 6254 - темно сина
  Комбинезон - код 6254 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 786 - сиво
  Блуза - код 786 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Код LS594 - црвена
  Код LS594 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Фустан - код 803 - циклама
  Фустан - код 803 - циклама
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71