-60%

Фустан - код 134 - 2 - шарено

Нема на залиха
SKU
340711
-60%
Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2520 -2 - шарена
  Фустан - код 2520 -2 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 2520 -1 - шарена
  Фустан - код 2520 -1 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 8866 - 5 - шарена
  Фустан - код 8866 - 5 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 4716 - шарено
  Фустан - код 4716 - шарено
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Комбинезон - код 4455 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Комплет - код 481 - светло сина
  Комплет - код 481 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 3000 - црвена
  Фустан - код 3000 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кратки панталони - код 4747 - виолетова
  Кратки панталони - код 4747 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 0502 - кафеава
  Фустан - код 0502 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 3636 - виолетова
  Фустан - код 3636 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Код 5350 - црна
  Код 5350 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 3605 - бело
  Фустан - код 3605 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71