Ново -42%

Фустан - код 1690 - графитна

На залиха
SKU
365641
-42%
Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Графитна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 2. Фустан - код 8485 - сиво
  Фустан - код 8485 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 0707 - сиво
  Фустан - код 0707 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Фустан - код 1197 - сиво
  Фустан - код 1197 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 784 - сиво
  Фустан - код 784 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0209 - црвена
  Фустан - код 0209 - црвена
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Код B6
  Код B6
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Кардиган - код 4446 - кафеава
  Кардиган - код 4446 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 9303 - небесно сина
  Фустан - код 9303 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Спортски комплет - код 183 - црна
  Спортски комплет - код 183 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Фустан - код 4040 - сина
  Фустан - код 4040 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Код D8507 - кафеава
  Код D8507 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Комбинезон - код 6633 - виолетова
  Комбинезон - код 6633 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Комбинезон - код 4455 - жолта
  Комбинезон - код 4455 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71