-36%

Фустан - код 2050 - ментол

На залиха
SKU
298666
-36%
Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Без ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 2854 - 2 - црна
  Фармерки - код 2854 - 2 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.885,00
 2. Фустан - код 818 - бело
  Фустан - код 818 - бело
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Комбинезон - код 2628 - окер
  Комбинезон - код 2628 - окер
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 2250 - црвена
  Фустан - код 2250 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Комбинезон - код 689 - црна
  Комбинезон - код 689 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Маица - код 982 - светло сина
  Маица - код 982 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 809 - пудра
  Фустан - код 809 - пудра
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 492 - кремова
  Фустан - код 492 - кремова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 0489 - светло сина
  Фустан - код 0489 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71