Ново -43%

Фустан - код 2356 - 1 - црна

На залиха
SKU
367246-c
-43%
ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 606 - црна
  Топ - код 606 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 2. Блуза - код 9906 - виолетова
  Блуза - код 9906 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Тренерки - код 842 - црна
  Тренерки - код 842 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 7970 - 1 - шарена
  Фустан - код 7970 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 6. Код В19 - црна
  Код В19 - црна
  Special Price ден 1.044,00 Регуларна цена ден 1.624,00
 7. Комплет - код 557 - кремова
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Фустан - код 965 - небесно сина
  Фустан - код 965 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 4483 - црвена
  Фустан - код 4483 - црвена
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 10. Маица - код 5579 - бело
  Маица - код 5579 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71