Ново -40%

Фустан - код 238 - црна

На залиха
SKU
364351
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8366 - 1 - шарена
  Фустан - код 8366 - 1 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 5464
  Блуза - код 5464
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Маица - код 3542 - бела
  Маица - код 3542 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Панталони - код 954 - жолта
  Панталони - код 954 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комбинезон - код 6644 - небесно сина
  Комбинезон - код 6644 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 875 - зелена
  Блуза - код 875 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Код YF - D2025 - кафеава
  Код YF - D2025 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Код B21 - зелена
  Код B21 - зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Код AC1001 - црна
  Код AC1001 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 10. Џемпер - код 5966 - пудра
  Џемпер - код 5966 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71